Spolu proti rakovině

Bi-Oil pomáhá ženám i mužům po celém světě cítit se krásně a sebevědomě. Zlepšuje vzhled jizev a strií, sjednocuje tón pokožky a je skvělý i pro stárnoucí a dehydratovanou pokožku. Snažíme se ale dělat víc a spolu s vámi pomáháme těm, jejichž kůži ohrožuje nádor!

Za každé balení výrobku Bi-Oil 60 ml, Bi-Oil 125 ml nebo  Bi-Oil 200 ml zakoupené v určeném období v dm drogérii a na e-shopech www.kupkosmetiku.cz a www.babybaby.cz darujeme 20 Kč Dermatologickému univerzitnímu nadačnímu fondu.

V uplynulých třech ročnících akce se vybralo 126 590 Kč, které jsme ještě navýšili. Dermatologickému univerzitnímu nadačnímu fondu jsme tak mohli zatím předat 253 180 Kč.

„Darovaná částka byla použita na nákup laboratorního materiálu pro stanovení hladin markerů na povrhu cirkulujících melanomových buněk u pacientů léčených pro metastazující maligní melanom“, upřesňuje profesor Petr Arenberger, člen správní rady fondu.

Počet onemocnění maligním melanomem se každých deset let zdvojnásobí. Společně s vědci se značka Bi-Oil snaží, aby tomu tak nebylo.

Třetí ročník probíhal od 28. 2. do 27. 3. 2018.
Slavnostní předání šeku na 82 440,- Kč se uskutečnilo ve čtvrtek 24. 5. 2018 v prostorách pražské kavárny a galerie NoD za přítomnosti novinářů, blogerek a odborné veřejnosti.
Součástí večera byla moderovaná diskuze na téma zdravá kůže, které se kromě profesora Petra Arenbergera zúčastnila také MuDr. Miloslava Moskalyková. Přednášku měla dermoporadkyně Hana Kryshtof.


Zpět na hlavní stránku