BI-OIL TĚLOVÉ MLÉKO

Je unikátní svým silně hydratujícím složením a ultralehkou konzistencí. Obsahuje 42 % olejových složek, což je dvojnásobné množství, než mají klasická tělové mléka a zároveň se vstřebává tak dobře, že se po jeho použití můžete okamžitě obléct.

Před použitím protřepat!

Kombinace přelomové lehkosti a vysokého obsahu oleje

 

Tělová mléka jsou obecně velmi oblíbená, protože jsou lehká a snadno se vstřebávají. Vzhledem ke své lehkosti jsou však obvykle méně účinná než krémy nebo tělová másla. Ta hydratují lépe, ale zase se hůře roztírají a ještě hůře vstřebávají. Bi-Oil Tělové mléko je díky unikátnímu složení velmi účinné, ale zároveň je nejlehčím tělovým mlékem, jaké bylo doposud vyrobeno. Před uvedením produktu na trh provedla firma Bi-Oil řadu klinických studií a dermatologických, spotřebitelských i laboratorních testů, které potvrdily skvělé vlastnosti tohoto inovativního produktu.

Bi-Oil Tělové mléko bylo vyvinuto pro vyživení a hydrataci kůže a pro pomoc udržet přirozenou rovnováhu pokožky. Díky svému složení poskytuje kůži potřebné lipidy, jejichž obsah může klesat vlivem častého mytí, extrémního počasí nebo klimatizace. Produkt se vyznačuje velmi lehkou texturou, která se okamžitě vstřebá do kůže a zanechává ji hedvábně jemnou.

složení:

V kosmetice se používá pro své hojivé účinky, hydratační vlastnosti a efektivní působení proti předčasnému stárnutí pokožky.

Má vynikající protizánětlivé účinky a vlastnosti, které pomáhají při obnově narušené kožní bariéry. Ta se projevuje formou ekzému či akné.

Má regenerační účinky a používá se pro léčbu citlivé, poškozené nebo spálené kůže. Je velmi účinný v boji proti drobným kožním infekcím, vyrážkám a povrchovým podrážděním.

Podporuje tvorbu nového kolagenu a zlepšuje vzhled pokožky poškozené UV zářením. Pomáhá zvyšovat elasticitu a vyhlazuje jemné linky a vrásky.

Přináší pokožce řadu benefitů. Působí zejména jako antioxidant, který zpomaluje stárnutí kůže a chrání buňky před poškozením volnými radikály. Vitamin E má pozitivní účinky na proces hojení ran a zvyšuje obsah vlhkosti v epidermis (nejsvrchnější vrstvě kůže), takže je pokožka na dotek měkčí a hladší.

Čili kyselina linolová je omega-6 mastná kyselina, která má regenerační a hydratační vlastnosti a je nezbytná pro normální fungování zdravé kožní buňky

Vlastnosti:

  • Pomáhá zlepšit vzhled suché pokožky

  • Hydratuje pokožku a posiluje kožní bariéru

  • Velmi rychle se vstřebává a nezanechává pokožku mastnou

  • Nekomedogenní

  • Vhodné pro citlivou pokožku

Před použitím protřepat!

Jednotlivé složky emulze jsou spojeny tak lehce, že pokud tělové mléko nepoužijeme delší dobu, složky se od sebe odpojí a olej na povrhu vytvoří tenkou vrstvu. Jemným protřepáním před použitím se olejová vrstva rozptýlí zpět do tělového mléka a všechny vrstvy se spolu opět spojí. Takže nezapomeňte: Před použitím protřepat!

*Obrázek ukazuje tenkou vrstvu oleje, která se tvoří na povrchu produktu.

Produkty

Tělové_mléko175ml

Bi-Oil Tělové mléko 175 ml

Seženete v obchodech
Kupkosmetiku.cz, dm, Rossman (vybrané prodejny)

Tělové_mléko250ml

Bi-Oil Tělové mléko 250 ml

Seženete v obchodech
Kupkosmetiku.cz, dm, Rossman (vybrané prodejny)