Bi-Oil Pečující olej

Bi-Oil Pečující olej pomáhá zlepšit vzhled jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Je rovněž vysoce efektivní pro stárnoucí a dehydrovanou pokožku.

komplexní řešení pro vaši pokožku

Jizvy jsou výsledkem nadprodukce kolagenu v místě rány. Procházejí sice mnoha změnami, ale jsou trvalé povahy. Bi-Oil Pečující olej pomáhá zlepšit jejich vzhled, nikdy je ale nemůže zcela odstranit.
Bi-Oil Pečující olej by měl být do jizvy vmasírováván 2x denně krouživými pohyby minimálně 3 měsíce. Bi-Oil Pečující olej aplikujte až poté, co se rána zahojí, nepoužívejte ho na poraněnou pokožku. Individuální výsledky se mohou lišit.

Pokud tělo roste rychleji než pokožka, kůže se natrhne a vytvoří se jizva. Tyto jizvy jsou na pokožce viditelné jako strie. Strie jsou trvalé povahy, a ačkoliv Bi-Oil Pečujicí olej vylepšuje jejich vzhled, nikdy je zcela neodstraní.
Náchylnost k tvorbě strií se liší, k nejnáchylnějším patří těhotné ženy, lidé, kteří posilují nebo rychle přibírají na váze, a dospívající procházející prudkým růstem.
Bi-Oil Pečující olej by měl být do strií vmasírováván 2x denně krouživými pohyby minimálně 3 měsíce. Během těhotenství by měl být aplikován  již od 1. trimestru na oblasti náchylné ke vzniku strií (břicho, prsa, spodní část zad, boky, hýždě, horní část stehen). Individuální výsledky se mohou lišit.

Nestejný odstín pokožky vzniká, když tělo produkuje příliš málo melaninu. To může být vyvoláno vnějšími příčinami (např. nadměrné vystavení slunci) či vnitřními příčinami (hormonální výkyvy v těhotenství či menopauze, užívání perorální antikoncepce). Bi-Oil Pečující olej pomáhá zlepšit vzhled pokožky, která má nestejný odstín.
Bi-Oil Pečující olej by měl být 2x denně aplikován na zasažené oblasti po dobu minimálně 3 měsíců. Bi-Oil Pečující olej neobsahuje sluneční ochranný faktor. Opalovací mléko aplikujte až poté, co se Bi-Oil Pečující olej zcela vstřebá. Individuální výsledky se mohou lišit.

Vrásčitá pokožka, běžně spojovaná se stárnutím, je převážně způsobena oslabením kolagenového a elastinového podpůrného systému v pokožce. Bi-Oil Pečující olej obsahuje velké množství složek, které činí pokožku hebčí, jemnější a pružnější, čímž se redukuje její vrásčitý vzhled. Bi-Oil Pečující olej rovněž hydratuje, což zlepšuje texturu, tón a vzhled jemných linek a vrásek. Bi-Oil Pečující olej by měl být dvakrát denně aplikován na zasažené oblasti. Individuální výsledky se mohou lišit.

Na povrchu pokožky se nachází neviditelná mazová vrstva, jež působí jako bariéra zabraňující ztrátě vlhkosti z pokožky. Ve velmi suchém prostředí tato lipidová vrstva často není schopná svou funkci splnit a vlhkost z pokožky uniká. Denní koupání či sprchování toto může ještě zhoršit, jelikož účinky mýdla a vody lipidovou vrstvu odstraňují. Bi-Oil Pečující olej pokožce doplňuje přirozenou mazovou vrstvu, čímž pomáhá obnovit její funkci zadržování vlhkosti.
Bi-Oil Pečující olej by měl být aplikován dvakrát denně. Individuální výsledky se mohou lišit.

Testování

Jizvy
92%

92% osob po 8 týdnech zaznamenalo vylepšení vzhledu svých jizev.*

* proDERM institut pro aplikovaný dermatologický výzkum, Hamburk, Německo, 2010

Stárnoucí pokožka
89%

89% osob zaznamenalo po 12 týdnech zlepšení celkového vzhledu dekoltu, spodní části nohou a rukou.*

* Thomas J. Stephens & partneři, Inc., Texas, Spojené státy americké, 2011

Strie
100%

100% lidí zaznamenalo po 8 týdnech zlepšení vzhledu již existujících strií.*

* proDERM institut pro aplikovaný dermatologický výzkum, Hamburk, Německo, 2010

Nesjednocený tón pokožky
93%

93% účastníků výzkumu se během trvání studie po 6 týdnech zlepšil vzhled pleti, která má nesjednocený tón pokožky.*

* Fotobiologická laboratoř lékařské univerzity v Jihoafrické republice, 2005

Naše produkty

B113119_Bi_Oil_60_ml_CZ_699_Kc_lahev

Bi-Oil Pečující olej 60 ml

Seženete v obchodech Kupkosmetiku.cz, dm, Teta, Rossmann, Dr. Max, Benu, Globus
B113119_Bi_Oil_125_ml_CZ_699_Kc_lahev

Bi-Oil Pečující olej 125 ml

Seženete v obchodech Kupkosmetiku.cz, dm, Teta, Rossmann, Dr. Max, Benu, Globus
B113119_Bi_Oil_200_ml_CZ_699_Kc_lahev

Bi-Oil Pečující olej 200 ml

Seženete v obchodech
Kupkosmetiku.cz, dm, Teta, Rossmann, Dr. Max, Benu

Složení

Složení výrobku je kombinací rostlinných extraktů a vitaminů vkomponovaných do olejové báze. Obsahuje přelomovou ingredienci PurCellin Oil™, která mění celkovou konzistenci složení a díky níž je olej lehký a nemastný, což zajišťuje, že se vitaminy a rostlinné extrakty snadno vstřebávají.

Zkušenosti zákazníků

„Moji dceru pokousal pes a poté jí zůstala na tváři jizva. Zkusili jsme všechny možné výrobky, krémy i masti, ale jizva zůstávala červená a velmi nápadná i po více než dvou letech. Po třech měsících důsledného používání Bi-Oil Pečujícího oleje je její jizva rozhodně méně patrná! Teď i já denně používám Bi-Oil Pečující olej na vrásky, černé tečky a suchou pokožku způsobenou přílišným lyžováním. Díky za vynikající produkt, který skutečně pomáhá.“

Leanne Rowntree

„Bi-Oil Pečujicí olej jsem si vybrala z rozmaru při návštěvě lékárny. Výrobek funguje. Je mi 47 let a mám několik strií, pár starých vybledlých jizev a tmavé váčky pod očima. Užíváním Bi-Oil Pečujícího oleje se vzhled strií zlepšil, váčky jsou méně patrné (nyní neustále dostávám komplimenty, jak má tvář vypadá mladě) a jizvy také vypadají mnohem lépe. Bi-Oil Pečující olej si budu kupovat i nadále. Funguje.“
Phenix Hall

„Musím přiznat, že jsem těhotenství opravdu milovala. Strií jsem se, ale hodně bála – moje prsa byla obrovská. Přibrala jsem 18 kilogramů a to vše v oblasti prsou a bříška. Bála jsem se, protože když mi bylo 15 let, objevily se mi malé strie, takže jsem si myslela, že jsem k nim náchylná. A strie jsem nechtěla, kdo by je také chtěl?! Proto jsem se doslova zahalovala do Bi-Oil Pečujícího oleje a on fungoval! Nepřibyly mi žádné viditelné strie! Navíc jsem si všimla rozdílu ve vzhledu těch starých a ty mám už 15 let!“

Dionne s Georgií

„Bi-Oil Pečující olej mě naprosto okouzlil! Nikdy dříve jsem ho nepoužívala, ale byl mi doporučen na sjednocení odstín pokožky a jsem nadšena. Už po 4 týdnech používání je pleť v obličeji mnohem krásnější a zářivější. Stále tomu rozdílu nemohu uvěřit, protože ani drahé krémy nepřinesly tak skvělé výsledky. Bi-Oil Pečující olej je zkrátka mým velkým oblíbencem a doporučuji ho všem svým známým.“

Jodie Peckitt
„Jednou z věcí, o níž jsme s mými kamarádkami obšírně diskutovaly, byly strie – když je jednou máte, jsou tam nadobro! Používala jsem Bi-Oil Pečující olej v průběhu celého dne, ráno, v poledne a večer… vlastně jsem ho od Liamova narození nepřestala používat. Když teď čekám dvojčata, chystám se ho používat víc než kdy předtím! Příjemné také je, že není mastný – můžete ho nanést, okamžitě se obléct, a nezašpiní vám oděv. Nedovedete si představit, kolika přátelům a členům rodiny jsem o Bi-Oil Pečujícím oleji vyprávěla!“
Tracy s Liamem
„V dospělosti jsem si malé balení Bi-Oilu zakoupila na nohy kvůli drobným jizvám a kvůli nedostatečné hydrataci a svědivosti. Všechny krémy a oleje, které jsem před tím použila byly buď moc mastné, nebo mi na moji citlivou kůži nedělaly dobře. Až Bi-Oil mě mých problémů zbavil. Bi-Oil jsem začala používat i na obličej – pleť mám teď hladkou a vymizely i starší jizvičky po akné.“
Rudolflenka